1. 0
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
« »

I- os vietos:

-   rajoninė istorijos olimpiada – Rasa Burkevičiūtė, 2g kl. (mokytoja E. Valančienė);

-   rajoninė 9-12 klasių mokinių geografijos olimpiada- Vytenis Sidabras, 3g kl. (mokytoja D. Uščinienė)-           rajoninė 11 klasės mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“ - Karolis Dabšauskis, 3g kl. (mokytoja D. Uščinienė);

respublikinio anglų kalbos konkurso rajoninis etapas - Asta Ruginytė, 2g kl. (mokytoja L. Petraitienė Petrauskienė);

-    respublikinis edukacinis konkursas „Olimpis 2015 – Rudens sesija“ - Tomas Žilys, 2 kl. – biologija, lietuvių kalba ir literatūra, matematika, anglų kalba;

- respublikinis edukacinis konkursas „Olimpis 2015 – Rudens sesija“:  Jonas Žilys, 5 kl. – lietuvių kalba ir literatūra, anglų kalba;

- respublikinis edukacinis konkursas „Olimpis 2015 – Rudens sesija“:  Emilija Kulšytė, 6 kl. – lietuvių kalba ir literatūra, informacinės technologijos, istorija, biologija, matematika, anglų kalba;

- VĮ ir Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus organizuota Kalėdinių-naujametinių puokščių konkursas-paroda. 2g kl. mokiniai Mantas Verkys, Rasa Burkevičiūtė, Aušrinė Lukavičiūtė (mokytojos D. Uščinienė ir L. Vainauskienė);

- Vaikų ir jaunimo šokių festivalis „Tuo ritmu“ Žemaičių Kalvarijoje, šokių grupės „Indigo“ šokėjai - Monika Ruginytė, Austėja Alminaitė, Eglė Zabitytė, Aušrinė Lukavičiūtė, Marijus Zabitis, Tomas Jurčius, Antanas Jakimavičius, Jonas Buivydas (mokytoja R.Kasteckaitė);

-           rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių svarsčių kilnojimo varžybos - Tomas Buknys, Mantas Žutautas, Vilius Puidokas, Mantas Verkys,  Karolis Puidokas, Audrius Rečkauskas, Arūnas Rečkauskas, Antanas Raudys, Nerijus Žilinskas (mokytojas P.Rubinas);

-           rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių, gimusių 1999 m. ir jaunesnių, vaikinų krepšinio 3x3 varžybos 1-oji komanda  - Edgaras Danys, Justas Kaunas, Gytis Jomantas, Mantas Mačernis (mokytojas P. Rubinas);

-            zoninės kaimo vietovių mokyklų mokinių, gimusių 1999 m. ir jaunesnių, vaikinų krepšinio 3x3 varžybos Telšiuose - Edgaras Danys, Dovydas Alminas, Gytis Jomantas, Mantas Mačernis (mokytojas  P. Rubinas);

-           rajono miesto mokyklų 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos  - Darja Štangej, Rugilė Alminaitė, Viktorija Ramonaitė, Auksė Kukulskytė, Evelina Budreckytė, Viktorija Urbonaitė, Dalia Verkytė, Evelina Razgutė, Gintarė Gaubytė, Dovydas Krištupas, Aurimas Puidokas, Pijus Verkys, Jonas Žilys, Edgaras Žukauskas, Adrijus Alminas, Kristijonas Rušinskis, Vilius Urbonas (mokytojas P. Rubinas);

-           rajono kaimo vietovių mokyklų pradinių klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos - Rugilė Alminaitė, Darja Štangej, Brigita Petreikytė, Matas Jonutis, Justas Stonkus, Matas Puidokas, Jonas Mažonas, Valentas Ragainis, Kamilė Jonutytė, Karolis Alminas, Rusnė Valančiutė, Evelina Kaniavaitė, Milena Jankūnaitė, Tomas Žilys, Matt Coleman, Paulina Šatkauskaitė, Viktorija Matevičiūtė, Tomas Jonutis (mokytojai P.Rubinas, V. Lukavičienė, S. Stonienė, S. Mažeikienė);

-           zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ pradinių klasių mokinių varžybos Rietave – Rugilė Alminaitė, Darja Štangej, Brigita Petreikytė, Matas Jonutis, Justas Stonkus, Matas Puidokas, Valentas Ragainis, Kamilė Jonutytė, Karolis Alminas, Evelina Kaniavaitė, Milena Jankūnaitė, Tomas Žilys, Paulina Šatkauskaitė, Viktorija Matevičiūtė, Tomas Jonutis (mokytojai V. Lukavičienė, S. Stonienė, S. Mažeikienė).

-           zoninės 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos  Rietave - Viktorija Ramonaitė, Auksė Kukulskytė, Evelina Budreckytė, Viktorija Urbonaitė, Dalia Verkytė, Evelina Razgutė, Gintarė Gaubytė, Dovydas Krištupas, Aurimas Puidokas, Pijus Verkys, Jonas Žilys, Edgaras Žukauskas, Kristijonas Rušinskis, Vilius Urbonas, Emilija Razgutė, Aurimas Kaunas (mokytojas P. Rubinas);

-           LR ŠMM ir LR sveikatos apsaugos ministerijos konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ rajone  -3 kl. mokinės – Rugilė Alminaitė, Gabrielė Jurkutė, Oresta Astrauskaitė, Brigita Petreikytė, Darja Štangej (mokytoja V. Lukavičienė, sveikatos priežiūros specialistė M. Mikašauskienė);

-            LR ŠMM ir LR sveikatos apsaugos ministerijos konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ rajone -2g. kl. mokiniai: Asta Ruginytė, Aušrinė Lukavičiūtė, Rita Viliūtė, Gabrielė Budrytė, Mantas Verkys (mokytoja D. Uščinienė, sveikatos priežiūros specialistė M. Mikašauskienė);

-           LR ŠMM ir LR sveikatos apsaugos ministerijos konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas Gargžduose - 2g. kl.   mokiniai: Asta Ruginytė, Aušrinė Lukavičiūtė, Rita Viliūtė, Gabrielė Budrytė, Mantas Verkys (mokytoja D. Uščinienė, sveikatos priežiūros specialistė M. Mikašauskienė).

II-os vietos:

       -  rajoninė istorijos olimpiada -Ingrida Gaubytė, 4g kl. (mokytoja E. Valančienė);

-   rajoninė 9-12 klasių mokinių geografijos olimpiada - Agnė Sidabraitė, 1g kl. (mokytoja D. Uščinienė);

-   rajoninė geografijos olimpiada „Mano gaublys“ tarp 11 klasės mokinių - Vytenis Sidabras, 3g kl. (mokytoja D. Uščinienė);

-           respublikinis edukacinis konkursas „Olimpis 2015 – Rudens sesija“:   Jonas Žilys, 5 kl. –matematika;

-           respublikinis edukacinis konkursas „Olimpis 2015 – Rudens sesija“:  Viktorija Ramonaitė, 5 kl. – biologija, lietuvių kalba ir literatūra, istorija;

-           respublikinis edukacinis konkursas „Olimpis 2015 – Rudens sesija“:  Emilija Kulšytė, 6 kl. – geografija;

-           rajono miesto mokyklų pradinių klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos  -  Rugilė Alminaitė, Darja Štangej, Brigita Petreikytė, Matas Jonutis, Justas Stonkus, Matas Puidokas, Jonas Mažonas, Valentas Ragainis, Kamilė Jonutytė, Karolis Alminas, Austėja Grikštaitė, Evelina Kaniavaitė, Milena Jankūnaitė, Tomas Žilys, Matt Coleman, Paulina Šatkauskaitė, Viktorija Matevičiūtė, Tomas Jonutis (mokytojai P.Rubinas, V. Lukavičienė, S. Stonienė, S. Mažeikienė);

-   tarpzoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ pradinių klasių mokinių varžybos Ginkūnuose Šiaulių raj. – Rugilė Alminaitė, Darja Štangej, Brigita Petreikytė, Matas Jonutis, Justas Stonkus, Matas Puidokas, Valentas Ragainis, Kamilė Jonutytė, Karolis Alminas, Evelina Kaniavaitė, Milena Jankūnaitė, Tomas Žilys, Paulina Šatkauskaitė, Viktorija Matevičiūtė, Tomas Jonutis (mokytojai V. Lukavičienė, S. Stonienė, S. Mažeikienė);

-  tarpzoninės 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos Ginkūnuose Šiaulių raj. - Viktorija Ramonaitė,Auksė Kukulskytė, Evelina Budreckytė, Viktorija Urbonaitė, Dalia Verkytė, Evelina Razgutė, Dovydas Krištupas,Aurimas Puidokas,Edgaras Žukauskas,Kristijonas Rušinskis,Vilius Urbonas, Emilija Razgutė,Aurimas Kaunas (mokytojas P. Rubinas).

III-os vietos:

-           rajoninė  pradinių klasių mokinių matematikos olimpiada - Akvilė Rimkutė, 2 kl. (mokytoja S. Mažeikienė);

-           rajoninė  pradinių klasių mokinių matematikos olimpiada - Darja Štangej, 3 kl. (mokytoja V. Lukavičienė);

-          respublikinis edukacinis konkursas „Olimpis 2015 – Rudens sesija“:  Jonas Žilys, 5 kl. –istorija;

-      rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių, gimusių 1999 m. ir jaunesnių, vaikinų krepšinio 3x3 varžybos 2-oji komanda  - Antanas Raudys, Dominikas Pupkevičius, Rokas Lubys, Dovydas Alminas (mokytojas  P. Rubinas);

-           LR ŠMM ir LR sveikatos apsaugos ministerijos konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas Gargžduose - 3 kl. mokinės – Rugilė Alminaitė, Gabrielė Jurkutė, Oresta Astrauskaitė, Brigita Petreikytė, Darja Štangej (mokytoja V. Lukavičienė, sveikatos priežiūros specialistė M. Mikašauskienė).

 

I- os vietos

-          rajoninė istorijos olimpiada – Rasa Burkevičiūtė (mokytoja E.Valančienė);

-            rajoninė geografijos „Mano gaublys“ olimpiada – Akvilė Dabšauskytė (mokytoja Dalia Uščinienė);

-           rajoninis mokinių meninio skaitymo konkursas – Kotryna Elzė Kuliešiūtė (mokytoja Aušra Dirvonskienė);

-           Respublikinis edukacinis informacinių technologijų, lietuvių kalbos ir literatūros, biologijos konkursas „Olimpis 2015“ – Emilija Kulšytė (mokytojos I.Malakauskienė, L.Budreikienė);

-           rajoninis viešojo kalbėjimo anglų kalba konkursas „Kaip tapti geriausiu savimi?“ – Austėja Alminaitė (mokytoja Lolita Petraitienė Petrauskienė);

-           nacionalinis konkursas „Pamoka gamtoje: svajokime drauge!“ - Rasa Burkevičiūtė, Aušrinė Lukavičiūtė, Asta Ruginytė, Mantas Verkys, Rita Viliūtė (mokytojai M.Margienė).

-          svarsčių kilnojimo varžybos rajone - Mantas Žutautas, Antanas Raudys, Audrius Rečkauskas, Arūnas Rečkauskas, Romas Račkauskas, Nerijus Žilinskas, Karolis Puidokas, Artūras Latakas (mokytojas Povilas Rubinas).

-           rajoninės kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos; „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zoninės, tarpzoninės varžybos; rajono bendrojo  ugdymo mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos – Dovydas Krištupas, Pijus Verkys, Severina Medutytė, Aurimas Puidokas, Auksė Kukulskytė, Jonas Žilys, Greta Markauskaitė, Edgaras Žukauskas, Rugilė Alminaitė, Darja Štangej, Karolis Alminas, Matas Puidokas, Evelina Kaniavaitė, Milena Jankūnaitė, Kamilė Jonutytė, Valentas Ragainis (mokytojai Vitalija Lukavičienė, Rimutė Barsteikienė, Jolanta Vaitkienė, Povilas Rubinas).

- rajoninės kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos: „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zoninės varžybos; rajono bendrojo  ugdymo mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos – Vytenis Balsys, Rugilė Valančiutė, Laura Budrytė, Lukas Glemža, Edvinas Jonušas, Algis Latakas, Marijus Zabitis, Evelina Bružaitė, Liveta Puidokaitė, Lukas Zabitis, Gintarė Gaubytė, Viktorija Urbonaitė, Dalia Verkytė, Evelina Budreckytė, Vilius Glemža, Vaidas Kubilius, Mantas Narkus, Adrijus Alminas (mokytojas P.Rubinas).

-            rajoninės kaimo vietovių mokyklų 3x3 krepšinio varžybos – Edgaras Danys,  Dovydas Vičius, Tomas Jurčius, Darius Jucys (mokytojas P.Rubinas).

 

II-os vietos

-          rajoninė chemijos olimpiada – Vytenis Sidabras (mokytoja M.Margienė)

-          rajoninė biologijos olimpiada – Ramūnas Leliuga (mokytoja M.Margienė);

-          rajoninė istorijos olimpiada – Karolis Dabšauskis (mokytoja E.Valančienė);

-          rajoninė geografijos olimpiada – Rasa Burkevičiūtė (mokytoja D.Uščinienė);

-           Respublikinis edukacinis anglų kalbos, matematikos konkursas „Olimpis 2015“ – Emilija Kulšytė (mokytojos L.Petraitienė Petrauskienė, D.Gedgaudaitė);

-            „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ tarpzoninės varžybos – Vytenis Balsys, Rugilė Valančiutė, Laura Budrytė, Lukas Glemža, Edvinas Jonušas, Algis Latakas, Marijus Zabitis, Evelina Bružaitė, Liveta Puidokaitė, Lukas Zabitis, Gintarė Gaubytė, Viktorija Urbonaitė, Dalia Verkytė, Evelina Budreckytė, Vilius Glemža, Vaidas Kubilius, Mantas Narkus, Adrijus Alminas (mokytojas P.Rubinas).

-            Respublikinis Ronaldo Harvudo vardo premijos mokinių meninės raiškos konkursas – neformaliojo ugdymo būrelis „Kurk, dainuok, improvizuok“ (Monika Ruginytė, Auksė Kukulskytė, Viktorija Ramonaitė, Toma Jonkauskytė, Aurimas, Kaunas, Tomas Buknys, Vilius Puidokas, Kamilė Razgutė, Laura Budrytė, Kotryna Elzė Kuliešiūtė, Eglė Zabitytė, Aurimas Pogis, Dovydas Vičius, Brigita Budreckytė, Greta Markauskaitė, Dovydas Krištupas, Kristijonas Rušinskis, Agnė Sidabraitė, Viltė Valančiūtė, Rugilė Valančiūtė) – mokytoja D.Paulauskienė;

-            Respublikinis vaikų ir jaunimo alternatyvios mados festivalis „Mados blykstė 2015“ – neformaliojo ugdymo būrelis „Kurk, dainuok, improvizuok“ (Agnė Sidabraitė, Eglė Zabitytė, Kotryna Elzė Kuliešiūtė, Monika Ruginytė, Laura Budrytė, Viltė Valančiūtė, Kamilė Razgutė, Rugilė Valančiūtė) – mokytoja Diana Paulauskienė;

-            Projektinių darbų konferencija „Pranciškaus Žadeikio vardas mus įkvepia“ – Aušrinei Lukavičiūtei, Rasai Burkevičiūtei (mokytoja M.Margienė).

 

III-os vietos

-          rajoninė geografijos olimpiada – Karolis Dabšauskis (mokytoja D.Uščinienė);

-           rajoninis konkursas „Raštingiausias pradinukas“ – Darja Štangej (mokytoja V.Lukavičienė);

-           kaimo vietovių mokyklų 3x3 krepšinio varžybos – Dovydas Alminas, Edgaras Danys, Aldas Mačernis, Mantas Mačernis, Dominikas Pupkevičius (mokytojas P.Rubinas);

-           ESF akademijos žinių patikrinimo testas – Eglė Viliūtė, Alina Jonušaitė, Erika Striaupaitė, Vytenis Sidabras, Ignas Platauna (mokytoja Dalia Uščinienė).

Kalėdinių- naujametinių puokščių konkurso laimėtojai:

-          Netradicinė kompozicija (mokytojas D.Čėsna);

-          Miško puokštė (JMBB „Šeirės“, mokytoja M.Margienė).

 

Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas (geriausiai atliko  užduotis): Rita Viliūtė, Vytenis Sidabras, Viktorija Bulkšaitė.

 

Lietuvos vaikų ir moksleivių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis“ Žemaitijos regioninio rato nugalėtojai: Austėja Alminaitė, Adrijus Alminas, Jonas Šatkauskas, Paulina Šatkauskaitė (mokytojai A. ir A.Alminai).

 

Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „TRAMTATULIS 2015“ laureatai – Adrijus Alminas, Austėja Alminaitė (mokytojai A. ir A. Alminai).

 

Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „TRAMTATULIS 2015“ diplomantai – Paulina Šatkauskaitė, Jonas Šatkauskas (mokytojai A. ir A. Alminai).

 

2015 m. vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojai:

- vertimų iš anglų kalbos – Austėja Alminaitė, Brigita Budreckytė, Lukas Zabitis, Ramūnas Leliuga, Rasa Burkevičiūtė, Rita Viliūtė, Rokas Lubys, Vytenis Balsys (mokytoja L.Petraitienė Petrauskienė);

- vertimų iš rusų kalbos – Aušrinė Lukavičiūtė, Kotryna Elzė Kuliešiūtė, Mantas Verkys (mokytoja V.Ramonienė).

- Lietuvos Olimpinės akademijos video konkurso "Sporto šakų pristatymas" dalyviams  Ignui Plataunai ir Vyteniui Sidabrui, kurių filmukas apie RIPKĄ pateko tarp 5 geriausiųjų.

XV –asis projekto „Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas“ paroda-konkursas – Rasai Burkevičiūtei (mokytoja I.Jakubėnienė).

 

I- os vietos

– Vytenis Sidabras – rajoninė geografijos olimpiada (mokytoja Dalia Uščinienė);

- Viktorija Urbonaitė, Dalia Verkytė, Evelina Budreckytė, Gintarė Gaubytė, Nojus Kuliešius, Adrijus Alminas, Aurimas Kaunas, Vilius Urbonas, Greta Markauskaitė, Severina Medutytė, Viktorija Ramonaitė, Pijus Verkys, Jonas Žilys, Dovydas Krištupas, Kristijonas Rušinskis – „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ rajoninės ir zoninės varžybos (mokytojai Jolanta Vaitkienė ir Povilas Rubinas).

- Marijus Zabitis, Vytenis Balsys, Mantas Narkus, Laura Budrytė, Rugilė Valančiūtė, Algis Latakas, Edvinas Jonušas, Lukas Glemža, Deimantė Šilenskytė, Viktorija Trakumaitė, Viltė Valančiūtė, Ineta Žilinskaitė, Gabija Gedminaitė, Agnė Jakimavičiūtė, Dovydas Alminas, Vaidas Kubilius - „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ rajoninės ir zoninės varžybos (mokytojas Povilas Rubinas).

- Mantas Žutautas, Artūras Latakas, Romas Račkauskas, Evaldas Alminas, Tomas Urbonas, Arūnas Rečkauskas, Evaldas Gelžinis, Mantas Verkys – rajoninės svarsčių kilnojimo varžybos (mokytojas Povilas Rubinas).

- Aušrinė Lukavičiūtė, Austėja Alminaitė, Asta Ruginytė, Rita Viliūtė, Kristijonas Vaičiukauskas – konkursas rajone „Sveikuolių sveikuoliai“.

- Austėja Alminaitė, Mindaugas Barsteika, Emilija Brazdeikytė, Gabrielė Budrytė, Julius Budžys, Jonas Buivydas, Robertas Burkevičius, Rasa Burkevičiūtė, Monika Grikštaitė, Antanas Jakimavičius, Vilija Kaubrytė, Rokas Lubys, Aušrinė Lukavičiūtė, Mantas Mačernis, Paulius Matavičius, Ingrida Matevičiūtė, Andžela Narbutaitė, Ugnė Narmontaitė, Justinas Plaipa, Karolis Puidokas, Dominikas Pupkevičius, Asta Ruginytė, Beatričė Senkutė, Nikita Trachanovič, Lukas Urbonas, Kristijonas Vaičiukauskas, Aurelija Vaitkutė, Mantas Verkys, Rita Viliūtė, Nerijus Žilinskas – konkursas rajone „Gyvenk be tabako“.

II-os vietos

Tomas Buknys, Dovydas Vičius, Vytautas Vaitkus, Darius Jucys – rajoninės krepšinio 3x3 varžybos (mokytojas Povilas Rubinas)          

-          Laima Paulauskytė – rajoninė geografijos olimpiada (mokytoja Dalia Uščinienė).

-  Dovilė Aksionovaitė, Lina Budžytė, Viktorija Černiauskaitė, Evaldas Gelžinis, Ignas Granauskas, Dovilė Juškaitė, Marta Kuliešiūtė, Monika Kvederytė, Ieva Paulauskytė, Laima Paulauskytė, Rasa Raudytė, Tomas Urbonas, Manta Vaičikauskaitė - viešojo kalbėjimo konkursas rajone "Kas lemia sėkmingą profesinį kelią?" (mokytoja Lolita Petraitienė Petrauskienė).

III-os vietos

Vytenis Sidabras – rajoninė chemijos olimpiada (mokytoja Marytė Margienė), istorijos olimpiada (mokytoja Emilija Valančienė).

- Marta Kuliešiūtė – rajoninė istorijos olimpiada (mokytoja Emilija Valančienė);

- Laima Paulauskytė – rajoninė istorijos olimpiada (mokytoja Emilija Valančienė);

- Vilius Puidokas – rajoninė istorijos olimpiada (mokytoja Emilija Valančienė);

- Emilija Milda Vaškytė – rajoninė geografijos olimpiada (mokytoja Dalia Uščinienė);

- Karolis Dabšauskis – rajoninė geografijos olimpiada (mokytoja Dalia Uščinienė);

- Viktorija Urbonaitė, Dalia Verkytė, Evelina Budreckytė, Gintarė Gaubytė, Nojus Kuliešius, Adrijus Alminas, Aurimas Kaunas, Vilius Urbonas, Greta Markauskaitė, Severina Medutytė, Pijus Verkys, Jonas Žilys, Dovydas Krištupas, Kristijonas Rušinskis, Auksė Kukulskytė – „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ tarpzoninės varžybos (mokytojai Jolanta Vaitkienė ir Povilas Rubinas).

- Marijus Zabitis, Vytenis Balsys, Mantas Narkus, Laura Budrytė, Rugilė Valančiūtė, Algis Latakas, Edvinas Jonušas, Lukas Glemža, Deimantė Šilenskytė, Viktorija Trakumaitė, Viltė Valančiūtė, Ineta Žilinskaitė, Gabija Gedminaitė, Agnė Jakimavičiūtė, Dovydas Alminas, Vaidas Kubilius - „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ tarpzoninės varžybos (mokytojas Povilas Rubinas).

Papildoma informacija