1. 0
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
« »

          Lapkričio 23 d. ASU surengta šalies moksleiviams skirta Atvirų durų diena, į kurią vyko ir mūsų 1g – 4g klasių gimnazistai. Tai tradicinis, kasmet vykstantis renginys, kuriam kaskart  ieškoma vis naujo, įdomesnio  formato, nes auganti Z karta ypatinga – ji nori mokytis patirdama įspūdžius ir atrasdama pati.

          Šiųmetis renginio formatas buvo sumanytas taip, kad pirmiausia moksleiviai galėjo betarpiškai pabendrauti su universiteto fakultetų atstovais, išsiaiškinti įvairių studijų pobūdį, įsidarbinimo galimybes ir pasikonsultuoti, kokių dalykų valstybinius egzaminus tikslinga rinktis, norint studijuoti konkrečioje programoje. Vėliau jų laukė susitikimai su ASU studentais, kurie būsimiems bendramoksliams įtaigiai pasakojo apie savo pasirinkimo motyvus, mokymosi niuansus, ir be, abejo,  apie spalvingą studentišką laisvalaikį.

          Vėliau drauge su ASU dėstytojais moksleiviai leidosi į virtualią pažinimo kelionę po šiuolaikinės agronomijos, ekonomikos, miškininkystės ir inžinerijos pasaulį. Galiausiai jaunųjų universiteto svečių laukė susitikimai su ASU absolventais – agroverslo įmonių ir šalies viešojo sektoriaus atstovais. Iš jų moksleiviai išgirdo ne vieną sėkmės istoriją, kurioms pradžią davė studijų pasirinkimas ASU.

Karjeros koordinatorė Vilija Ramonienė

Papildoma informacija