1. 0
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
« »

          Kovo 15 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmą kartą surengta „Geriausia „ever“ pamokų diena. Pilnoje „Žalgirio“ arenoje vyresnių klasių moksleiviai pagaliau sulaukė ypatingų pamokų, per kurias miegoti ar laukti skambučio jiems tikrai neteko, o iš žinomų žmonių sėmėsi istorijos, fizikos, kūrybiškumo, ateities planų, ekonomikos ir finansų bei muzikos žinių. Pasiklausyti žinomų Lietuvos ir užsienio asmenybių vyko ir mūsų gimnazijos 2g–4g klasių moksleiviai.

          Lietuvoje ir pasaulyje savo sričių lyderiais laikomi žmonės susivienijo, kad šalies moksleiviams parodytų, kaip atrodo pati geriausia pamokų diena. Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius entuziastingai Žalgirio arenoje paskelbė, kad pagaliau atėjo „Geriausia ever pamokų diena“.
          Renginys prasidėjo nuo pamokos apie ekonomiką ir finansus. Su asmeninių finansų valdymu jaunąją kartą supažindino naujos kartos ekonomikos vadovėlio „Ekonomika per 31 valandą“ autorė M. Vyšniauskaitė, o su valstybės biudžeto paskirstymu – buvusi finansų ministrė I. Šimonytė. Netradicines pamokas vedė suomių geriausias fizikos mokytojas Kalle Vähä-Heikkilä, filosofas ir rašytojas Kristupas Sabolius, kūrybinės agentūros „New!“ kūrybos vadovas Tomas Ramanauskas, atlikėjas Marijonas Mikutavičius, „Maxima“ generalinė direktorė Kristina Meidė, istorikas Alfredas Bumblauskas, verslininkas Ilja Laursas ir kiti. Pertraukų metu dalis moksleivių galėjomėgautis „Žalgirio“ arenos koridoriuose įrengtomis pramogomis. Renginio partneriai kvietė išbandyti virtualios realybės akinius, minti dviratį ir taip uždegti lemputes. Taip pat jaunuolius viliojo fotosienelės, prie kurių įsiamžinę akimirkomis skubėjo pasidalyti socialiniuose tinkluose.

           Tuo, kad įkvepiančių svečių iš Lietuvos ir užsienio šalių pamokas lydėtų pati geriausia nuotaika, pasirūpino „Radistai“.

                                                                                                                                Karjeros koordinatorė Vilija Ramonienė

Papildoma informacija