Jau penkti metai mūsų gimnazijos I-V klasių mokiniai ir jų mokytojai dalyvauja akcijoje ,,Metų knygos rinkimai“ vaikų knygų kategorijoje. 2017 metais buvo pateiktos šios 5 knygos vaikams: Evelinos Daciūtės ir Aušros Kiudulaitės ,,Laimė yra lapė “, Ilonos Ežerinytės ,,Šunojaus diena“, Gajos Gunos Eklės ,,Brolis, kurio nereikėjo“, Rebekos Unos ,,Aš esu Tomas, seklys“, Virgio Šidlausko ,,Ulfas ir stebuklinga barzda“.

Pirmiausia įsigijome knygas. Kiekvienai klasei buvo paskirta perskaityti po knygą, po to jomis pasikeisti. Mokiniai, vadovaujami mokytojų Vitalijos Lukavičienės, Sigitos Stonienės, Jolantos Vaitkienės, Sigitos Mažeikienės,  aktyviai skaitė knygutes, jas aptarė. Paskui kiekvienas mokinys piešė iliustracijas. Piešiniai buvo eksponuoti gimnazijos bibliotekoje . Akcija vyko nuo lapkričio mėnesio, o vasario mėnesį mokiniai balsavo už jiems labiausiai patikusią knygutę. Geriausia 2017 Metų vaikų knyga išrinkta Evelinos Daciūtės ir Aušros Kiudulaitės ,,Laimė yra lapė“.

Bibliotekininkė Vida Žalimienė