Mokinių lyderių grupė nuo šių metų kviečia kiekvieną mėnesį rinkti šio laikotarpio lyderį, kuriuo gali būti bet kuris gimnazijos bendruomenės narys - mokinys, mokytojas, darbuotojas, tėvas.

Mėnesio lyderiu gali tapti asmuo, kažką ypatingo pasiekęs, padaręs mokslo, sporto, meno, darbo srityje, galbūt išsiskyręs iš kitų puikia iniciatyva.

Siūlymus teikti per paskutinę mėnesio klasės valandėlę mokinių lyderių grupės atstovui arba soc. pedagogei. Surinkus gimnazijos bendruomenės nuomonę - mėnesio lyderis bus paskelbtas gimnazijos stende ir gimnazijos internetiniame puslapyje, feisbuke.

Pastebėkime ir pasidžiaukime mūsų gimnazijos bendruomenės žmonių darbais ir pasiekimais.

SAUSIO MĖNESIO LYDERIS  - AGNĖ SIDABRAITĖ 3G KL.

Per sausio mėnesį Agnė sudalyvavo trijose rajoninėse olimpiadose ir laimėjo:

anglų k. – 1 v.

biologija – 1v.

chemija –  5 v.

agne

Džiaugiamės ir didžiuojamės mokinės pasiekimais.