Sausio 26 d. popietę į Platelių gimnazijos sporto salę  rinkosi mokiniai, mokytojai, tėveliai: vieni norėjo patys aktyviai dalyvauti tradicinėje šeimų sporto šventėje, kiti stebėti, palaikyti draugų komandas plojimais.

Renginį pradėjo gimnazijos direktorė R. Rubinienė  ir kūno kultūros mokytojas P. Rubinas, kurie pasveikino visus ir priminė, jog ši šventė mokykloje vyksta jau 33 metus. Šventę pradėjo  R. Kasteckaitės mažosios šokėjos, pašokdamos gatvės šokį.

Dėl ligų negalėjo dalyvauti keletas užsiregistravusių šeimų. Azartiškoje kovoje rungėsi  tik aštuonios šeimos. Šiemet dėl valstybės 100-mečio minėjimo  buvo prašoma pasipuoši tautinėmis spalvomis ar kitais atributais. Labai džiugu, kad šeimos stebimo savo originalumu.

Komandos savo jėgas išbandė 8 estafetėse. Pasibaigus  rungtims,  buvo susumuoti rezultatai bei paskelbti nugalėtojai: 1 vietą laimėjo Alminų šeima, 2 vieta  dalijosi Žiliai ir Balsiai, o 3-iąją užėmė Rečkauskai.

Visos dalyvavusios šeimos buvo apdovanotos prizais. Atskiri prizai buvo įtekti jauniausiems ir vyriausiems dalyviams.

Šiemet šventę rėmė UAB „Strategas“,  VŠĮ „Kretingos mastas“, Platelių bendruomenė, A. ir G. Balsiai, S. ir D. Ruginiai.

Ačiū rėmėjams, organizatoriams, dalyviams, žiūrovams už puikią šventę.

Neformalaus ugdymo organizatorė L.Vainauskienė