1. 0
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
« »

          Birželio 25 d., kai mokiniai jau įsijautę atostogauja, Platelių gimnazijos mokytojai nepabūgę permainingo oro, išsiruošė į paslaptingą ekskursiją, apie kurią nieko nežinojo. Tik prieš kelias dienas buvo pasakyta turėti kuprines, kuriose būtų vandens, pledas, namuose darytas gardumynas, ir kad jos nesvertų daugiau 5 kg.

          Ketvirtadienio ryte nepabūgę iššūkių ekskursantai rikiavosi vestibiulyje, kur vyko kolektyvo žinių patikrinimas, „muitinėje“ buvo sveriamos kuprinės, o norint pasiekti autobusiuką reikėjo įveikti gimnazijos kiemelyje esantį labirintą. Pirmas sustojimo taškas buvo A. ir J. Jakimavičių energetinių labirintų parkas. Mokytojai pasiklausę sodybos savininkų pasuko skirtingų labirintų link, kuriais ėjo, grožėjosi, skaitė informaciją ar tiesiog bendravo su kolegomis. Po puikaus pasibuvimo gamtos ramybėje, gardžios vaistažolių arbatos autobusiukas nežinoma kryptini pasuko į mišką, kuriame netikėtai buvo sustabdytas ŽNP darbuotojos Editos Lydienės. Tada kolektyvo laukė tikri išbandymai - darbas komandomis, įvairios užduotys, žaidimai, lobio ieškojimas, „aklųjų“ vedžiojimas ir t.t. Visos atrakcijos vyko Plokštinėje, buvusioje karinėje bazėje. Po bėgiojimų, galvojimų, ieškojimų viską vainikavo bandelių kepimas ant laužo.

          Puikiomis emocijomis mokytojai pabaigė šiuos mokslo metus ir po truputį pradės kaupti naują energiją, idėjas kitiems mokslo metams.

Soc. pedagogė Loreta Vainauskienė

          Birželio 1-5 dienomis Platelių gimnazijoje buvo organizuota stovykla 1-5 kl. mokiniams „Platelių smalsučiai 2015“. Kasdien nuo 8 iki 12 val. su mokiniais dirbo Platelių gimnazijos mokytojai: V. Lukavičienė, R.Barsteikienė, L. Vainauskienė, I.Jakubėnienė, P.Rubinas, A.Mažonaitė. Prisijungė ir meno mokyklos mokytojai – L.Ruginienė , V.Valančius bei buriavimo treneris J. Petrulionis ir ŽNP savanoriai Andrii ir Jose. Mokiniai lipdė iš molio, piešė ant medžio, plytelių, žaidė įvairius užsienio šalių ir lietuvių liaudies žaidimus, sportavo stadione, aikštelėje, prie ežero, prisiminė Platelių parko istoriją, keliavo sveikatos stotelėmis įgydami naujų mokėjimų ir žinių. Geros nuotaikos ir gero oro netrūko, tad vasara pradėjome puikiai.

Soc. pedagogė L.Vainauskienė

          Lietuvos Olimpinės akademijos skelbtame video konkurse „Sporto šakų pristatymas“ Platelių gimnazijos 2g klasės  mokinių Igno Plataunos ir Vytenio Sidabro kurtas filmukas apie RIPKĄ tarp 5 geriausiųjų. Sveikiname kūrėjus!

Plačiau skaitykite: http://www.loa.lt/

          Birželio 1d. minint tarptautinę vaikų gynimo dieną gimnazijoje vyko projektinė diena „Dainuojanti, šokanti, sportuojanti gimnazija“.  Klasės dalyvavo sportinėse rungtyse: šoko į tolį, žaidė kvadratą, bandė rankos taiklumą mėtydami kamuolį į krepšį. Vėliau vyko būrelių pasirodymai, dešimtą kartą iškelta Žalioji vėliava. Gero ūpo netrūko šokant liaudškus šokius.

          Birželio 5 d. Platelių kultūros namuose vyko mokslo metų užbaigimo šventė.  Šventės metu gimnazijos direktorė padėkojo visiems 2014-2015 m. m. garsinusiems mūsų gimnaziją, dalyvavusiems konkursuose, olimpiadose, parodose, koncertuose. Konkursų ir olimpiadų nugalėtojams įteikti diplomai ir apdovanojimai. Aštuntokams įteikti aštuonių klasių baigimo pažymėjimai.

           Gimnazijos direktorės pavaduotoja apžvelgė 2014-2015 m.m. pažangumo ir lankomumo rezultatus, pasidžiaugta gerais ir labai gerais pažymiais besimokančiais bei nepraleidusiais nė vienos pamokos mokiniais.

           D. Uščinienė padėkojo mokinių lyderių grupei už aktyvią veiklą ir palinkėjo gražios bei saugios vasaros.

           Mokslo metų užbaigimo šventę pratęsė koncertas-diskoteka. Gimnazistus linksmino gimnazijos estradinės muzikos grupė „Šposas“ ir svečiai iš Mažeikių.


          Birželio 4 d. gimnazijoje vyko žmogaus saugos diena „Išgyventi vasarą“. Ryte mokiniai rinkosi pas klasės vadovus, kur kalbėjosi apie civilinę saugą, pavojaus signalus, evakuaciją. Įgytas žinias reikėjo pademonstruoti ir praktiškai- išgirdus garsinius pavojaus signalus, visos klasės paliko gimnaziją ir susirinko mokyklos stadione.

          Po sėkmingos evakuacijos žmogaus saugos tema paskaitą pravedė Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovas. Jis mokiniams papasakojo apie gaisrų priežastis, gesintuvų rūšis ir gaisrų prevenciją.

          Miestelio stadione mokiniai turėjo galimybę susipažinti su ripkos žaidimu. Kūno kultūros mokytojas P. Rubinas pademonstravo kaip atrodo šio žaidimo lazdos, ritinys, papasakojo kokios pagrindinės žaidimo taisyklės. Vėliau gimnazijos jaunieji ripkos žaidėjai pademonstravo ir patį žaidimą.

          Grįžusių mokinių gimnazijoje laukė dar vienas malonus susitikimas. Šunų veislynas „Beržoras“ atvežė vaikams parodyti savo veisiamus šunis, papasakojo apie juos, leido pasidžiaugti savo augintiniais.

Projektinę dieną užbaigė turistinės varžybos. Jų metu kiekviena klasė gavo užduotį pasistatyti palapinę, įkurti stovyklavietę, paruošti laužavietę, sugalvoti komandos pavadinimą bei šūkį ir atsakyti į vieną teorinį, o kitą praktinį klausimą, susijusį su pirmąja pagalba. Džiugu, kad visos klasės dirbo darniai ir puikiai atliko užduotis.

          Tikimės, kad įgytos žinios pravers vasaros atostogų metu.

                                                                   D. Uščinienė

Papildoma informacija