1. 0
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
« »

          Platelių gimnazija  jau šeštą kartą prisijungia prie visoje Lietuvoje vykdomos  akcijos – Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ.

           Šią savaitę vykdėme įvairias veiklas:  mokiniai  papuošė mokyklos klasių ir kabinetų duris iškarpytais delniukais; patyčių tema diskutavo pamokose;  vykdė tyrimą  patyčių mastui nustatyti; vestibiulį papuošė netradicinis stendas, kuriame buvo galima perkaityti  gerbiamų Platelių žmonių nuomonę apie  patyčias, gauti informacijos, kaip kovoti su jomis; pertraukų metu   žiūrėjo  video apie  žymių Lietuvos žmonių nuomonę apie patyčias;  vykdė flashmob‘ą   „Šypsenėlė“; mokiniai dalyvavo lipduko-ženkliuko konkurse „Aš esu toks, koks esu“, rinko draugiškiausius mokinius,  mokytojus, darbuotojus, kurie buvo paskelbti ir apdovanoti mokinių padarytomis statulėlėmis finaliniame koncerte.

           Savaitę BE PATYČIŲ  baigėme su puikia nuotaika, geromis emocijomis. Tikimės ir kitas dienas, savaites, mėnesius gyventi su nuostata, kad patyčios gali ir turi liautis .

                                     Platelių gimnazijos soc. pedagogė Loreta Vainauskienė

 

Draugiškiausi mokiniai:

1kl. Paulina Šatkauskaitė  ir Tomas Žilys
2kl. Rugilė Alminaitė ir Matas Jonutis
3kl. Milena Jankūnaitė ir Karolis Alminas
4kl. Severina Medutytė  ir Pijus Verkys 
5kl.  Viktorija Urbonaitė ir Nojus Kuliešius
6kl. Liveta Puidokaitė ir Vidas Želvys
7kl.  Viktorija Trakumaitė ir Vygandas Želvys
8kl. Neringa Žilinskaitė ir Edgaras Danys
1g kl. Austėja  Alminaitė ir Mantas Mačernis
2g kl. Silvija Jurčiūtė ir Jurgis Petrikis
3g kl. Erika Striaupaitė ir Mantas Žutautas
4g kl. Gintarė Jurčiūtė ir Paulius Ruginis
Draugiškiausi mokytojai:
 Sigita Mažeikienė
Vitalija Lukavičienė
Rima Barsteikienė
Jolanta Vaitkienė
Jurgita Razgaitienė
Irena Malakauskienė
Donatas Čėsna
Draugiškiausi darbuotojai:
Danutė Jonušienė
Jurgis Stončius 

          Jau antri metai mūsų gimnazijos I-V klasių mokiniai ir jų mokytojai dalyvauja akcijoje ,,Metų knygos rinkimai“ vaikų knygų kategorijoje. 2014 metais buvo pateiktos šios 5 knygos vaikams: Gintarės Adomaitytės ,,Čiobrelių dvaras“, Jurgos Baltrukonytės ,,Torčiukas ant debesėlio“, Danguolės Kandrotienės ,,Spintos istorijos“, Kotrynos Zylės ,,Milžinas Mažylis“, Linos Žutautės ,,Ferdinandas ir Pū: žygis į Australiją“.

          Pirmiausia įsigijome knygas. Kiekvienai klasei buvo paskirta perskaityti po knygą, po to jomis pasikeisti. Mokiniai, vadovaujami mokytojų Sigitos Mažeikienės, Vitalijos Lukavičienės, Rimutės Barsteikienės, Jolantos Vaitkienės, Irenos Malakauskienės, aktyviai skaitė knygutes, jas aptarė. Paskui kiekvienas mokinys piešė iliustracijas. Piešiniai buvo eksponuoti ant aktų salės sienos. Akcija vyko nuo lapkričio mėnesio, o vasario mėnesį mokiniai balsavo už jiems labiausiai patikusią knygutę. Geriausia 2014 Metų vaikų knyga išrinkta Danguolės Kandrotienės ,,Spintos istorijos“.

Bibliotekininkė Vida Žalimienė

 

          Kovo 6 d. visa gimnazijos bendruomenė susirinko pakiliai ir džiugiai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-metį. Dar iki renginio, visą savaitę, 5-8 klasių ir 1g-4g klasių moksleiviai kūrė linkėjimus Lietuvai, rišo, mezgė, pynė trispalves draugystės apyrankes, skirtas akcijai „Lietuvai ir man“. Apyrankės iškeliavo į Vilnių, kur papuošė Gedimino stulpus Nacionalinėje galerijoje, o gražiausias linkėjimas Lietuvai išsiųstas į akcijos tinklapį.

          Koncerto metu savo dainas, eiles, šokius, įvairiais instrumentais atliekamus kūrinius dovanojo  gimnazijos moksleiviai, kuriuos parengė Platelių meno mokyklos mokytojai: V. Valančius, R. Kasteckaitė, A. Krivickas, A. Alminas, A. Beržonskis, Platelių gimnazijos mokytojai: D. Paulauskienė, E. Valančienė, D. Uščinienė. Koncertą užbaigė grupe „Špousos“ , kuri visus sujungė bendrai dainai.

                                                                     D. Uščinienė

Kovo 3 d. Platelių gimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė. Mugės metu buvo galima įsigyti įvairių rankdarbių: servetėlių, staltiesių, riešinių, papuošalų, megztų žaislų. Visus susirinkusius linksmino ir šokdino A. ir A. Alminų vadovaujamo ŽNP etnografinio ansamblio „Platele“ jaunimo grupė.

Papildoma informacija